Продукція

Продукція

Шукаєте смачні та поживні ягоди за доступною ціною? Тоді ви цілком правильно вчинили, завітавши на сайт «Сонячної насолоди». Адже наше фермерське господарство займається вирощуванням та реалізацією справжніх вітамінів, подарованих природою. На наших плантаціях ростуть та напиваються сонцем ягоди чорної смородини, червоної порічки, полуниці, плоди персика та нектарина. Ми турбуємось про ваше здоров’я і тому з усією відповідальністю та любов’ю ставимось до власної роботи. Тому наша команда «Сонячної насолоди» пропонує вам купити ягоди та фрукти, які є екологічно чистими та вирізняються чудовою якістю.

  • Полуниця. Ягода, котра літом однією з перших радує усіх любителів смачненького. Вона багата вітамінами, серед яких чи не найпомітнішим є С. Відома, як чудовий антиоксидант. У нас можна купити полуницю кількох сортів: як ягоди ранніх врожаїв, так і ті, котрі тішать трохи пізніше звичного «полуничного періоду».
  • Чорна смородина. Як же її тільки не називають? Еліксир молодості, скарбниця вітамінів, онкопротектор… І в цьому абсолютно немає нічого дивного! Адже можна складати цілі довгі списки позитивних властивостей цієї ягоди. Вона є рекордсменкою за вмістом вітаміну С, володіє легкою сечогінною дією, позитивно впливає на репродуктивну функцію, запобігає старінню шкіри і навіть захищає від ракових захворювань. Ми раді вам запропонувати ягоди чорної смородини відбірних сортів: Вернісаж, Софіїївська, Тібен, Санюта, Ювілейна Копаня.
  • Червона смородина, порічки.